29. - 30. září 2022 | ŘEDITELSKÉ VOLNO

Publikováno: 21. 9. 2022

 

Dobrý den, vážení rodiče,

před malou chvílí jsem byl zřizovatelem vyrozuměn, že ve čtvrtek  dne 29. 9. 2022 a v pátek dne 30. 9. 2022 proběhne oprava tzv. ležaté kanalizace na staré budově školy. Vzhledem k tomu, že na tuto kanalizaci jsou napojeny toalety, které nebudou v průběhu opravy funkční, nezbývá mi než na tyto dny vyhlásit ŘEDITELSKÉ VOLNO. 

ŘEDITELSKÉ VOLNO se vztahuje na první i druhý stupeň naší základní školy. Pokud zájem o školní družinu dosáhne 30% přihlášených dětí, bude školní družina v provozu od 07.30 hodin do 15.30 hodin. 

Obědy budou automaticky odhlášeny, v případě zájmu vás prosím o přihlášení k odběru jídla. Jídlo bude vydáváno do přinesených nádob.

S pozdravem

Květoslav Přibil - ředitel školy