29. 9. 2021 | Celoškolní projektový den na jedničku s hvězdičkou

Publikováno: 30. 9. 2021

Vážené kolegyně, kolegové, rodiče, žáci a čtenáři našich internetových stránek,

první projektový den v tomto školním roce je úspěšně za námi. Jménem vedení školy vám chci poděkovat za velmi aktivní a originální přístup, kterým jste rozhýbali celou naši školu. Bylo radostné procházet třídami a vidět vás s dětmi v akci. 

VIDEO Z PROJEKTOVÉHO DNE

 

Výsledná díla tříd bychom rádi viděli vystavená ve společných částech školy. Abychom se jimi mohli i nadále těšit a prakticky používat při výuce, budou v tomto týdnu v našich barevných výklencích instalovány výstavní systémy pro následné upevnění prací žáků. 3D modely vystavte ve třídách, popř. na parapetech oken na chodbách.

Víme, že výsledné výtvarné dílo je pouhou částí celého vašeho projektu, kterému předcházela poctivá příprava každého jednoho z vás.  Za to vám upřímně děkujeme a společně se těšíme na další projektový den, který bude dne 26. 10. 2021 tentokrát ve znamení sportu.


S úctou vedení školy.

 

UKÁZKA SOUTĚŽNÍCH KVÍZŮ

 

FOTOGALERIE