OHLÉDNUTÍ za Zahradní slavností 2023

V úterý 27. června se konala všemi oblíbená zahradní slavnost, na které bylo připraveno mnoho akcí nejen pro malé návštěvníky. Na pódiu mohli diváci zhlédnout krátké divadelní představení, zpěv našich žáků, stepařské vystoupení a slavnostní šerpování našich deváťáků. Celé odpoledne moderovali naši žáci. Bylo připravené i občerstvení, které zajistila školní jídelna. Konání akce by se neobešlo bez úzké spolupráce SRPŠ, Městské části Praha 19, Kulturního a rodinného centra CoByDup a všech dobrovolníků ať už v roli organizátorů nebo účinkujících.

Noc s Andersenem se i přes obrovskou účast vyvedla

Z noci 31. března na 1. duben se konala v rámci Noci s Andersenem přespávačka ve škole, která navazovala na celoškolní projektový den. Co do počtu žáků byl letošek rekordní, zúčastnila se ho převážná část všech tříd. Organizačně to bylo velice náročné, ale zvládlo se to Některé třídy, jako např. 5.B, 9.B, připravily pro mladší děti divadlo, některé (4.D, 8.D) pohádkové hry. Někteří žáci pomáhali kuchařkám a kuchařům v kuchyni s přípravnou večeře a snídaně. Všichni dohromady si pak akci užili a druhý den odcházeli plni nových zážitků.

25. říj

Halloweenský rej masek