Den otevřených dveří

Milé děti, budoucí prvňáčci, vážení rodiče,    zveme vás na Den otevřených dveří, který pro vás chystáme na čtvrtek 9. března 2023 od 16:30 do 19:00 hodin.    Po celé odpoledne budete mít možnost putovat po stopách školy po několika stanovištích, na kterých poznáte prostředí obou budov naší školy, prohlédnete si jednotlivé třídy, vyzkoušíte spoustu aktivit – čtenářských, matematických, jazykových, pohybových, tvořivých, hudebních, navíc uvidíte i chemické a fyzikální pokusy a těšit se můžete také na roboty a 3D tiskárnu.

Vánoční jarmark se blíží, přijměte pozvání

Milí rodiče a přátelé školy,dovolujeme si vás pozvat na vánoční jarmark naší školy. Jarmark proběhne 8. prosince od 17:00 v přízemí staré budovy a v prostorách tělocvičny a jídelny.  Na vánoční jarmark děti připravují výrobky, které si můžete zakoupit, deváťáci přichystají občerstvení a ve venkovním altánu se svátečně naladíme při vystoupení našich dětí.  Těšíme se na vás.Za kolektiv ZŠ Praha-Kbely Eva Kulichová

Obejmi čtením a Obejmi hrou tentokrát s 5.B

Listopadového Obejmi čtením a Obejmi hrou se zhostila třída 5.B. Nejprve žáci v rámci projektu Obejmi čtením četli ve středu 16. listopadu známou pověst o Golemovi, kterého také sami vyrobili. Došlo samozřejmě i na provedení chemických pokusů. O týden později, tedy 23. listopadu, pak vyrazili žáci se svým třídním učitelem Petrem Šedou a garantem projektu Martinem Novákem na osobní návštěvu do Domova seniorů Vysočany, aby si s tamějšími klienty osobně zahráli společenské hry. Zahráli si Člověče, nezlob se, šachy, domino a pexeso. Návštěva se povedla, žáci odjížděli v dobré náladě a s pocitem dobře vykonaného skutku.Na závěr děkujeme třídám 2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 4.C, 4.D, 4.F, 5.B, 5.C, 5.D a 6.A, jejichž žáci vyrobili vánoční dekoraci, kterou žáci 5.B předali babičkám a dědečkům vysočanského domova seniorů. Dárky udělaly radost a vykouzlily úsměvy na tváři.

st 16. říj

Celoškolní projektový den