Pololetní vysvědčení a den plný zážitků

Publikováno: 30. 1. 2020
Pololetní vysvědčení a den plný zážitků

Dnešní den s předáváním pololetních vysvědčení jsme si

užili, jak jinak než po našem.

První vyučovací hodinu jsme se seznámili se vzory podstatných jmen rodu ženského: růže & píseň.

Druhou vyučovací hodinu někteří z nás převzali roli pedagogů a společně jsme zvládli čtyři cvičení i s kontrolou!

V posledních dvou hodinách I. pololetí jsme stihli:

• generální úklid třídy 4. C,
  • vyřídit a odnést odpad,
  • procházku po areálu školy,
  • naplnit všechna krmítka v objektu naší školy,
  • převzít vysvědčení z rukou pana učitele,
  • zhodnotit 4 měsíce naší společné práce.

Také vám přijde, že jsme toho stihli hodně? Je tomu skutečně tak! My žáci 4. C se totiž učíme čas využívat efektivně a při tom všem ještě užít legrace.

Chvíle dnešního dne s námi můžete prožít díky novému videu (nezapomeňte si zapnout reproduktory). Všechny pořízené fotografie jsme tradičně vložili do naší fotogalerie. Přejeme vám příjemnou zábavu :)

.. II. pololetí začíná již v pondělí 3. února. Přeji vám proto, abyste odstartovali plný energie, s úsměvem, týmovým duchem a s jedničkami všichni doběhli až do cíle. Držím vám palce!