Výsledky souhrnného opakování vzdělávacích oblastí ČJ, M, VL, PŘ ze dne 27. 3. 2020

Publikováno: 29. 3. 2020

FORMA

z důvodu realizace distančního vzdělávání, které vychází z doporučení Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy byla zvolena možnost online ověření znalostí žáků 4. C ve formě testu.

Název:

stanoven motivační název > Kvíz.

Nástroje:

programy sady Office, finální podoba Microsoft Forms.

Hodnocení a výstupy

u prvního online testování souhrnných znalostí vzdělávacích oblastí ČJ, M, VL, PŘ pro 4. ročník > stanoven motivačního charakter. Účel > adaptace na online prostředí, vzbuzení zájmu, uvědomění si důležitosti nadále se vzdělávat i přes vládou uzavření základních škol v ČR.

Výstupy celé třídy jsou textově i graficky zpracovány. K dispozici s rozpadem na jednotlivce i celou třídu.

Zpětná vazba a zveřejnění výsledků

žáci byli informováni prostřednictvím chatu WhatsApp, klasifikace zapsána do elektronické žákovské knížky, na webu třídy vyvěšen grafický rozpad odpovědí celé třídy.