Aktuality

Posledního Obejmi čtením a Obejmi hrou se v tomto školním roce zhostila třída 5.C

Ani závěrem školního roku jsme nezapomněli strávit příjemné chvíle se seniory v Domově seniorů Vysočany. Žáci 5.C s třídní učitelkou Klárou Lehkou si nejprve připravili v rámci Obejmi čtením čtení bajek, které byly doplněny kvízem. Babičky a dědečkové vše uhádli, jsou to borci. 17. června pak proběhlo za účasti žáků 5.C, 2.A a 2.C Obejmi hrou, ve kterém tradičně došlo na hraní deskových a karetních her.

OHLÉDNUTÍ za Zahradní slavností 2023

V úterý 27. června se konala všemi oblíbená zahradní slavnost, na které bylo připraveno mnoho akcí nejen pro malé návštěvníky. Na pódiu mohli diváci zhlédnout krátké divadelní představení, zpěv našich žáků, stepařské vystoupení a slavnostní šerpování našich deváťáků. Celé odpoledne moderovali naši žáci. Bylo připravené i občerstvení, které zajistila školní jídelna. Konání akce by se neobešlo bez úzké spolupráce SRPŠ, Městské části Praha 19, Kulturního a rodinného centra CoByDup a všech dobrovolníků ať už v roli organizátorů nebo účinkujících.

25. říj

Halloweenský rej masek