Palestra Kbelská desítka

Publikováno: 2. 11. 2021

Akademické mistrovství silničního běhu na 10 km "Palestra Kbelská 10" se tradičně startuje první březnovou sobotu, ale letos byl kvůli COVID-19 opatřením přesunut na první listopadovou sobotu 6. 11. 2021.

Palestra Kbelská desítka

Tento běh je plánován na uzavřené trati s vyloučením dopravy přes městské části Kbely, Satalice a Vinoř, běží se převážně po asfaltovém povrchu, a před hlavním závodem uskuteční dětské běhy v rámci Palestra wellnes dnu.

Rádi bychom proto (nejen) všechny naše žáky Základní školy Albrechtická pozvali touto cestou na dětské běhy, respektive doporučili aktivní prožití sobotního dne v Centrálním parku ve Kbelích. Online registrace se spustí v pátek 5. listopadu a v případě volné kapacity to bude možné i v sobotu na místě startu dětských běhů, mějte však na paměti známé pořekadlo: kdo se dřív zaregistruje, ten si pořádně zaběhá!

Palestra Wellness den a dětské běhy se uskuteční hned z rána od 10.00 do 15.00 hodin a startovné je zdarma.

Palestra wellness dětské běhy

Facebook: www.facebook.com/profile.php?id=100063616631044
Webové stránky: palestrakbelska10.cz

Běhu zvlášť a sportu zdar!!