Publikováno: 20. 2. 2023
Milé děti, budoucí prvňáčci, vážení rodiče,

zveme vás na Den otevřených dveří, který pro vás chystáme na čtvrtek 9. března 2023 od 16:30 do 19:00 hodin.

Po celé odpoledne budete mít možnost putovat po stopách školy po několika stanovištích, na kterých poznáte prostředí obou budov naší školy, prohlédnete si jednotlivé třídy, vyzkoušíte spoustu aktivit – čtenářských, matematických, jazykových, pohybových, tvořivých, hudebních, navíc uvidíte i chemické a fyzikální pokusy a těšit se můžete také na roboty a 3D tiskárnu.

Cestou můžete sbírat razítka do své kartičky, za úspěšné putování budete na konci odměněni.

Těší se na vás naši nejstarší žáci a žákyně, kteří vás budou po stanovištích provázet a samozřejmě také vyučující, kteří jsou připraveni zodpovídat na případné otázky.