Kbelská školní kolekce

Publikováno: 27. 4. 2022

Nedávno jste hlasovali, jaký motiv by se měl objevit na školní kolekci oblečení a doplňků. Vězte, že se 150 hlasy zvítězil motiv č. 2. Děkujeme všem, kteří se do hlasování zapojili.

Kbelská školní kolekce

Nedávno proběhlo hlasování o emblému, který by mohl zdobit školní kolekci. Vyhrál motiv č. 2. Výsledky hlasování jsou následující:

Motiv 1 - 75 hlasů

Motiv 2 - 150 hlasů

Motiv 3 - 131 hlasů

Kbelskou školní, volnočasovou i sportovní kolekci oblečení je možné do 11. května objednat na e-shopu https://www.kraloveskoly.cz/kbely/. Pořízení jakékoliv části oblečení či doplňku je samozřejmě zcela dobrovolné.

Motivací je záměr vytvoření identity žáků ke škole s pomocí jednotícího prvku napříč ročníky a pochopitelně také hrdě reprezentovat kbelskou školu nejen na různých sportovních kláních.

Objednávání je spuštěno do 11. 5. 2022. Následně se e-shop uzavře a objednané zboží půjde do výroby. Další možnost objednání oblečení bude v novém školním roce 2022/2023 na podzim.