Třídní učitel

Vladimír Stratil

Skvělé 1. místo v basketbalu

Je to tam! V pátek 11. února se naši žáci z 9. a 8. tříd zúčastnili obvodního kola basketbalového turnaje. Svými výkony dokonce dokázali porazit i sportovně zaměřenou školu FZŠ Chodovická a v konkurenci dalších škol (ZŠ Čakovice, ZŠ Tupolevova a Gymnázia Litoměřická) zaslouženě skončili na 1. místě. Naše sportovce čekají v březnu další zápasy. Zúčastní se totiž Poháru pražských základních škol a víceletých gymnázií – POPRASK.   Gratulujeme a děkujeme našim borcům! Basketbalový tým ZŠ Kbely je složen ze žáků:⛹️‍ Nikola Marková, ⛹️‍ Danny Kalous, ⛹️‍Aleš Kazílek, ⛹️‍Viktor Boháč, ⛹️‍ Jakub Vokál, ⛹️‍ Matěj Karbulka, ⛹️‍ Jakub Vašina, ⛹️‍ Filip Šandera, ⛹️‍ Jakub Bartůněk, ⛹️‍ Edita Srpová a ⛹️‍Vladimír Vrba.

Informace MŠMT ke změnám v mimořádných opatřeních Ministerstva zdravotnictví s účinností od 3. 1. 2022 pro školy

Následující informace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy shrnuje změny platné pro školy a školská zařízení od 3. 1. 2022: základní změny v testování (včetně nových pravidel), jak reagovat při pozitivním antigením testu dítěte či žáka, nový způsob předávání údajů o pozitivních AG testech, informace o dodávce testů na začátku ledna 2022 a mimořádné šetření COVID 6. Popsané změny vycházejí z: mimořádného opatření k testování dětí a žáků ve školách s účinností ode dne 3. ledna 2022 mimořádné opatření k provozu maloobchodu a služeb s účinností od 26. prosince 2021 nošení ochranných prostředků dýchacích cest (účinnost od 14. prosicne 2021, web vlada.cz)

25. říj

Halloweenský rej masek