Informace pro žáky 9. tříd a jejich zákonné zástupce

Publikováno: 4. 5. 2020

Vážení rodiče,

informujeme vás jako zákonné zástupce žáků devátých tříd o možnosti účastnit se vzdělávacích aktivit od 11. 5. 2020.

V souladu s usnesením vlády č. 491 ze dne 30. dubna 2020 je od 11. 5. umožněna osobní přítomnost žáků 9. ročníků pro účely přípravy na přijímací zkoušky.

Vzdělávací aktivity se budu organizovat pro skupiny maximálně 15 žáků. Složení skupin je neměnné po celou dobu. O zařazení žáků do skupiny rozhodne ředitel školy.

Časový rozsah vzdělávacích aktivit naše škola stanovuje na dny úterý a čtvrtek od 9:00 do 11:00 hodin. Prvním dnem vzdělávání bude úterý 12. května. Vzdělávací aktivity se budou vztahovat k přípravě na přijímací zkoušky na střední školy v předmětech český jazyk a matematika.

Aby se vaše dítě mohlo účastnit těchto vzdělávacích aktivit, je potřeba vyjádřit závazný zájem a to do 7. 5. 2020. Žádáme vás, abyste do 7. 5. napsali třídním učitelům přes Bakaláře, zda se bude vaše dítě vzdělávacích aktivit účastnit.

Při prvním vstupu do školy musí žák předložit podepsané Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění, které naleznete v příloze, na webových stránkách školy a můžete si jej i vyzvednou v tištěné formě na recepci hlavní budovy školy.

V pondělí 11. 5. dostanete informace, do které skupiny vaše dítě patří, časy příchodu a odchodu do školy a způsobu omlouvání nepřítomnosti žáka. Zároveň budou zveřejněny informace o organizaci vzdělávacích aktivit a hygienických opatřeních ve škole.

Květoslav Přibil

Přiložené soubory ke stažení