❤️ Po roce zase spolu

Publikováno: 11. 5. 2022

Odchodem na víceletá gymnázia naše přátelství nekončí ❤️. Žáci a kamarádi třídy 6.C se téměř po roce opět sešli a užili chvil plných pohody, harmonie a legrace při opékání špekáčků v nedalekém lesoparku.

To, že se jedná o správnou partu, kterou pojí pevné přátelství potvrzuje účast nejen našich současných žáků, ale také těch, kteří odešli v minulém roce z pátého ročníku na víceletá gymnázia. „Slučáku“ (mimoškolní aktivity) se zúčastnil i tehdejší třídní učitel Petr Šeda a učitelé Martin Novák s Michalem Podgrabinským.

A jak jsme si společné okamžiky užili? To již nyní můžete zhlédnout prostřednictvím přiložených fotografií a videa :) Přátelé děkujeme a brzy se těšíme na naše další naplánované setkání!